Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dobra restauracja w Tarnowie

Dobra restauracja w Tarnowie

Hej, witam. Restauracja na starym mieście w Tarnowie z dobrym jedzeniem – jaka? Przyjeżdżają do nas dawno nie widziani krewni za jakiś czas i chciałbym z żoną ich zabrać w jakieś sympatyczne miejsce na obiad. Z góry dzięki za podpowiedzi!

wiesław11

Posty: 1

 
Ja to raczej chodzę do sieciówek, jakoś mam do takich knajp największe zaufanie. To jest fajne w sieciówkach że nieważne w jakim mieście na świecie jesteś to jedzenie smakuje mniej więcej tak samo, zostajesz mniej więcej tak samo obsłużony itp.

berry1

Posty: 19

 
Sam teraz szukam restauracji w której mógłbym się oświadczyć. Macie może coś takiego sprawdzonego? W ogóle co myślicie o tym, żeby zaręczać się w miejscu publicznym? Dobry pomysł? Jak to u was wyglądało? Wiem, że popularne są oświadczyny w kinie na przykład.

Kleooo6

Posty: 6

 
Oj, nie pomogę. Nikt mnie nie zabiera na romantyczne kolacje na stare miasto, także nie jestem za bardzo obeznana w temacie. Ale może kiedyś się ktoś taki znajdzie...;)

jpyzio

Posty: 16

 
Trochę już lat w Tarnowie mieszkam i moim zdaniem to dobrych restauracji to akurat u nas nie brakuje. Z takich moich ostatnich odkryć to na pewno Pasaż Tertila na starówce bym doradzała. Prowadzą swoją stronkę -pasaz-tarnow.pl. Świetne jedzenie, choćby placki ziemniaczane z kurczakiem, szpinakiem i kozim serem – rewelacja! Obsługę mają bardzo otwartą, zawsze można podpytać o jedzenie, doradzą, znajdą wygodne miejsce jak jest więcej osób w lokalu.

Jarko445

Posty: 6

 
Podłączam się pod pytanie – też z chęcią bym jakieś ciekawe miejsce odwiedził. Mam kilka lokali które lubię, ale raczej nie mam takiego efektu wow, tam to warto pójść i w ogóle super. Raczej jest sporo restauracji dość przeciętnych u nas w mieście.

znamsienatym

Posty: 15

 
Ostatnimi czasy to chodzą za mną pierogi. Znacie może jakieś dobre pierogarnie w Tarnowie? Jakiś czas temu byłem na wyjeździe w Trójmieście to tam mi się udało na super pierogi trafić – ruskie z sosem serowym, z brokułami a to wszystko jeszcze zapieczone. Pycha!

Mariusz

Posty: 6

 
Trudno tak na odległość doradzać, każdy ma swój smak i tak dalej. Ja najbardziej lubię pikantne rzeczy, także dla mnie optymalna jest kuchnia turecka czy meksykańska. A z kolei moja dziewczyna ma zupełnie odwrotnie..

89ostry89

Posty: 3

 
Najbezpieczniejszą opcją jest dla mnie zawsze pójście na pizzę. Zwłaszcza jak jestem w obcym mieście i totalnie nie wiem gdzie warto coś zjeść to szukam pizzerii i ogólnie raczej udaje się dobrze trafić.

bartek33

Posty: 6

 
Nie za bardzo się orientuję co do takich miejsc. To znaczy jest kilka restauracji które jakoś tam kojarzę, ale w większości nawet nie byłem także nie wiem jak tam wygląda obsługa, czy menu nawet.

Klara323

Posty: 13