Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Wypożyczalnia kajaków, polecicie kogoś ?

Wypożyczalnia kajaków, polecicie kogoś ?

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to dobra zabawa?

Rico

Posty: 5

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

Watuniaa

Posty: 30

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest naturalnie bardzo istotny. W szczególności jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna gdyż dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Później stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

sttark

Posty: 18

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda zdobędą one kamizelki ale jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Oct714

Posty: 12

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Oct714

Posty: 7

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Zbyszek

Posty: 17

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i niezmiernie Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo wybornej zabawy.

ilor45

Posty: 5

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Sarenka

Posty: 5