Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Grzejnik dekoracyjny Vertex, tani sklep ?

Grzejnik dekoracyjny Vertex, tani sklep ?

Szukam opinii na temat grzejnika dekoracyjnego Vertex Style 22 2000x600 STELRAD. Ewentualnie też sklepu gdzie taniej. Dziękuję.

Jacuś24

Posty: 1

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się specjaliści. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tak więc polecam.

dominikk6

Posty: 2

 
Mam podobny dylemat albo grzejnik dekoracyjny Vertex Plan 22 1800x600 STELRAD, bo mi wizualnie odpowiada, ale mam obawy co do takich pionowych rozwiązań. Podobno sprawdza się i niektórzy nawet uważają, że lepszy taki niż poziomy. Może jeszcze ktoś coś w tym temacie?

Jasio234

Posty: 7

 
Zajrzyj sobie tutaj http://sklepekogrzanie.pl/grzejnik-planar-style-22-600x900-stelrad-duplikat-1.html. Mam grzejnik ozdobny Planar Style 22 600x1000 STELRAD właśnie od tego dystrybutora. Żadnych problemów. Polecam.

namok

Posty: 7

 
Jak masz duże żądania to polecam rurę do ogrzewania podłogowego Tece SLQ PE-RT 16x2 zwój 300m. Z taką ofertą spotkasz się w mnóstwo sklepach. Warto wiedzieć, że poniektóre mają wygórowane ceny. Ja płaciłem coś koło 3 pln za metr i tego się trzymaj. Co do jakości to naturalnie żadnych zastrzeżeń.

Joe

Posty: 19

 
A może bardziej będzie ci się opłacał komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA? Dobra cena. Można poszukać jeszcze jakiejś promocji i za niedużo masz jakość jak tralala. Masz tu już wszystko przyłącza do grzejnika, głowicę termostatyczną i zawory zasilający i powrotny.

Bankowy

Posty: 22

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, niemniej jednak można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

xtigerx

Posty: 14

 
Grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD według mnie pasuje do każdego pomieszczenia. Ale uważam, że opłaca się w większych. Spora kwota. Sam się waham, czy kupić. Wiem, że cena jest różna w zależności od dystrybutora.

Hihi_WWW

Posty: 3