Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

OSK Wieliczka, polecicie ?

OSK Wieliczka, polecicie ?

Chodzi mi o prawo jazdy w Krakowie. Gdzie najlepiej skorzystać z kursu. Wiem, że ofert sporo, ale ja tu właśnie z tego powodu ;)

Babeczka

Posty: 1

 
To normalne, że te najniższe ceny za szkołę prawa jazdy w Skawinie nie uwzględniają szeregu dodatkowych rzeczy. Ja musiałam wykupić sobie egzamin wewnętrzny i żałuję, że bliżej nie przyjrzałam się ofercie. Nie dajcie się zwieść tym najniższym kwotom. No chyba, że mają jakąś promocję akurat.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Strzała

Posty: 18

 
Mało znana nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, ale w takich jest rzeczywiście dużo taniej. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu podjąć decyzję, bo też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

johncena67

Posty: 12

 
Tutaj brałem jazdy doszkalające w Wieliczce wilkar.pl. Jestem zadowolony, bo bardzo mi pomogły. Polecam. Naprawdę bardzo dobrzy instruktorzy, którzy umieją znaleźć powody popełnianych błędów.

dawid123

Posty: 10

 
Ja poszukuję jakiejś szkoły jazdy w Krakowie z bogatym doświadczeniem. Zależy mi na pewności, że jeśli coś pójdzie nie tak na egzaminie, to nie z winy braku profesjonalizmu instruktorów ;) Nie wliczając dodatkowych powtórnych egzaminów i tak jest drogo. Trochę po kieszeni pociągnie, niestety :(

warter88

Posty: 3

 
Sama mam dylemat co wybrać. Wiem, że jedna ze szkół jest dobra pod kątem instruktorów, ale to podobno nauka prawa jazdy w Skawinie dość droga. Zależałoby mi na znalezieniu czegoś w tej najniższej cenie. Niekoniecznie z ukrytymi kosztami ;)

darkness6

Posty: 16

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Klaraaa

Posty: 2