Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Nawadnianie pola, dobry sklep ?

Nawadnianie pola, dobry sklep ?

Szukam ofert grilli ogrodowych w dobrej cen ie. Może coś macie na oku, może gdzieś kupowaliście? Z góry dziękuję :)

Gerda

Posty: 5

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeżeli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

bartek33

Posty: 5

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, bardzo ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

miko_poz

Posty: 14

 
Mnie też taka oferta hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to dużo łatwiejsze zakupy.

aleksis

Posty: 12

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

21gregorek

Posty: 11

 
Zawsze to jakoś człowiek dawał sobie radę, ale rzeczywiście biorąc pod uwagę wygodę i oszczędność czasu taki siewnik ręczny to super gadżet. Pod względem ceny nie jest to duży wydatek. Owszem przydaje się tylko do jednego, ale i tak skorzystam, bo mam już dość pracy na działce na klęczki:)

Adi666

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o nawadnianie pola to dużo jest metod, ale rzeczywiście najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można wykonać samemu, parę wskazówek nawet odnalezionych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

mikusiński

Posty: 5

 
Nam nawadnianie pola spędziło sen z powiek. Jakoś nie umieliśmy sobie poradzić z tym samymi. A fachowiec krzyknął sobie oj niezbyt atrakcyjną dla nas kwotę. System jest, lecz gdyby człowiek miał doświadczenie, zrobiłby sobie sam.

Dyduszek22

Posty: 6