Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Zdjęcia ślubne gdynia, polecicie ?

Zdjęcia ślubne gdynia, polecicie ?

Witam kochani. Szukam fotografa, najlepiej z Trójmiasta. Chcę pomóc siostrze w znalezieniu kogoś profesjonalnego od ślubów :)

Abaddon616

Posty: 1

 
Zamiast nadmorskiego krajobrazu polecacie jeszcze jakiś na plener? Znacie ciekawe miejsca? Jak to jest, czy fotograf ślubny poleca coś wyjątkowego? Mamy pomysł na Gdynię, niemniej jednak to chyba zbyt znane.

Malinka Moja

Posty: 17

 
A u nas fotografia ślubna, dokładnie plener w Gdyni. Wyszło wyśmienicie. Mieliśmy chęć wyjechać poza nasze granice, natomiast w końcu namówiono nas na śliczne zakątki ojczystego miasta :)

beata77

Posty: 3

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują :) Naprawdę nie martwcie się i bez paniki. Jeżeli chodzi o fotografię ślubną w Gdyni, mamy tu mnóstwo profesjonalistów. Wiadomo, iż jak już nam się ktoś spodoba, to kręcimy nosem, jak się nie da. Natomiast nie warto zapeszać sprawy. Nie ten, to inny i już. U nas taka właśnie sytuacja wyszła nam na porządne :)

Madzia

Posty: 3

 
Perfekcyjny fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Idealnie zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się nie ulega wątpliwości wcześniej.

beata77

Posty: 10

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wówczas też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze odszukaniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wówczas trzeba wziąć pod spostrzeżenie, że będzie nieco drożej.

adam_r

Posty: 2

 
A co z zaliczką? Jak to wygląda? Ile płaciliście wcześniej? Mamy zamiar skorzystać z usług fotografii ślubnej w Sopocie. Jak tu się ceny kształtują, bo dopiero od niedawna tu mieszkamy i nie bardzo mamy orientację.

cezar

Posty: 15